עורכי דין ומתמחים
קודקס אנשי השיווק
תתעדכן, ככה השוק עובד היום!

לקריירה שלך יש בית

אנחנו בקודקס למודי ניסיון בענף ההשמה. אלפי מועמדים שהושמו דרכנו בהצלחה לאורך השנים, כבר מכירים את שיטת העבודה שלנו. אנו מאמינים כי בניית יסודות לקריירה יציבה בענף השיווק, צריכה להתבסס על שיטה מובנית ועקבית.

באתר ממתין לך האזור האישי, המוקדש רק לך. שם תוכל לבנות את התיק האישי שלך, לעדכן את סוכן המשרות, לבדוק מדי יום את הזימונים שקיבלת לראיונות ולהיחשף למגוון עצום של תכנים רלוונטיים לקריירה שלך בענף השיווק.שיטת קודקס פועלת עבורך בדרך הבאה:

 


בניית תיק אישי

 

 

מערכת קורות החיים המשוכללת שלנו, בונה יחד איתך את התיק האישי שלך המכיל ניסיון מקצועי ממוקד וענפי, מיומנויות אישיות, המלצות, מכתב פנייה מסוגנן, תמונה ייצוגית ועוד מגוון אפליקציות.חיוניות. הכל כדי שתוכל להציג את עצמך באופן האופטימאלי, בהתאם לדרישות בענף השיווק.סוכן משרות

 

 

זהו הכלי המהיר ביותר לבחירת ואיתור תפקידים בשיווק. אתה בוחר את התפקידים שאתה מעוניין למלא ואת סוגי המעסיק המתאימים לך, לרבות הגדרת ציפיות שכר, היקף המשרה, מיקום גיאוגרפי, גודל החברה ועוד.

הסוכן החכם שלנו ידאג לעדכן אותך אונליין, בשנייה שתפקיד החלומות שלך מתפנה

הסוכן שלנו מאפשר לך לסמן בפשטות איפה היית רוצה לעבוד ולבצע שליחה מהירה של התיק האישי שלך בקליק אחדפניות וזימונים

 

 

ביומן האישי שלך בקודקס תוכל לנהל את כל הזימונים, הראיונות והתשובות שתקבל. בקודקס חשוב לנו להעניק לך את הכלים הטכנולוגים המתקדמים ביותר לניהול אפקטיבי ויעיל של הזמן שלך.

מרכז מידע

 

 

קודקס יודעת מי יראיין אותך ואיזה שאלות בדיוק הוא ישאל. אנו מעניקים לך את כל הנתונים והמידע החיוניים על מנת שתגיע מוכן לראיון הקבלה לעבודה: קמפיינים אחרונים של החברה, שמות מנהלי השיווק הבכירים וניסיונם, קהלי יעד, משובים של אנשי שיווק, גובה תלוש המשכורת הצפוי ועוד.