עורכי דין ומתמחים
קודקס אנשי השיווק
תתעדכן, ככה השוק עובד היום!

מאת: אבי זיתן


ייעוץ אסטרטגי - דרושים

דרושים בעלי כישורים אנליטיים ואישיותיים ברמה גבוהה למשרות יועץ אסטרטגי

בישראל קיים מגוון רחב של חברות בינלאומיות ומקומיות העוסקות בייעוץ אסטרטגי. בין החברות המובילות ניתן למצוא את מקינזי, Bain, Booz & Co, שלדור, TASC, טריגר, תפן ועוד.

המועמדים האידיאליים לחברות אלה יכולים להגיע עם רקע מגוון מבחינת השכלתם (משפטים, רפואה, פסיכולוגיה, הנדסה ועוד). ואולם, המכנה המשותף הנדרש מהמועמדים הוא יכולת אנליטית ברמה גבוהה ביותר, בדגש על יכולת כמותית, חשיבה אסטרטגית וראייה עסקית רחבה, אנגלית ברמת שפת אם, יכולת אישיותית גבוהה, לרבות יכולת השפעה על אנשים, ייזום והובלת מהלכים, עבודת צוות טובה, כישורים רפרזנטטיביים ועוד. על פי רוב קיימת עדיפות לבעלי תואר MBA.

ניהול אסטרטגיה במחלקות פיננסיות ושיווקיות בחברות המובילות

מגוון החברות שמבקשות לגייס מנהלי פרויקטים ומנהלי תחום אסטרטגיה מחפשות מועמדים בעלי ניסיון של מספר שנים בחברות הייעוץ האסטרטגי המובילות, או בעלי ניסיון כאנליסטים בגופים פיננסיים או בחברות מחקר.

גם כאן, נדרש כל סל הכישורים והיכולות, לרבות ההשכלה המתאימה שנדרשים במשרות הייעוץ האסטרטגי הראשוניות.

משרות ייעוץ אסטרטגי - דרושים בעלי יכולת רפרזנטטיבית גבוהה

תפקיד מנהל האסטרטגיה בחברות כולל, הובלת/שותפות בפרויקטים אסטרטגיים חוצי ארגון, החל מקביעת המטרות, דרך איסוף וניתוח הנתונים, עיבודם והצגתם. היועצים האסטרטגיים בתוך החברות מהווים שותפים למקורות הידע בפרויקטים ומבצעים עבודות מחקר בנושאים שונים בעלי נגיעה אסטרטגית לארגון.

היועצים שותפים גם בהתוויה, בהצגה ובניטור הביצוע של האסטרטגיה הכוללת של הארגון והשלכותיה על מגוון יחידותיו השונות.

תפקידי הייעוץ בחברות המובילות דורשים יכולת רפרזנטטיבית יוצאת מגדר הרגיל, באנגלית ובעברית וממשק תדיר עם ההנהלה הבכירה ביותר של הארגון. לעיתים נדרשים המנהלים בתחום זה, לניהול צוותי עובדים.

משרת ייעוץ אסטרטגי - דרושים בקודקס שיווק

למגוון לקוחותינו בתחומי הייעוץ האסטרטגי דרושים יועצים מעולים - מצא עכשיו את המשרה הבאה שלך!

אבי זיתן הינו יועץ אסטרטגי מוביל לחברות ושותף בקודקס שיווק.

חיפוש משרות ייעוץ אסטרטגי בקודקס שיווק