עורכי דין ומתמחים
קודקס אנשי השיווק
תתעדכן, ככה השוק עובד היום!


סמנכ"ל שיווק

אחריות סמנכ"ל שיווק - תדמית המותג וניהול לקוחות

סמנכ"ל השיווק הינו תפקיד השיווק הבכיר ביותר, במרבית החברות המובילות והוא ניצב בכפיפות למנכ"ל.
בחברות הגדולות עומד סמנכ"ל השיווק, בראש אגף השיווק ותחת אחריותו נמצאים מנהלי המחלקות השונות באגף. בחברות קטנות, פעמים רבות, אין תחתיו כפיפים ישירים בתחום השיווק.
תפקידיו המסורתיים של סמנכ"ל השיווק הינם אחריות ליצירת וחיזוק תדמית המותג שנמצא תחת ניהולו, בהתאם לערכיו, לצד גיוס לקוחות חדשים ושימור לקוחות קיימים.

סמנכ"ל שיווק בעידן דיגיטלי

אמנם, תפקידיו הקלאסיים של סמנכ"ל השיווק נותרו קשיחים יחסית בהגדרתם, ביחס לשנים עברו ואולם, לאור המקום הנכבד שתופסת הרשת כיום, בדגש על הפעילות ברשתות החברתיות, על סמנכ"ל השיווק להכיר ולהבין את הצרכים החדשים של הלקוחות, כפי שהתגבשו בעת האחרונה.
על סמנכ"ל השיווק לשלוט בניהול כלי המדיה ולהיות גמיש וער לשינויים מתמידים בתפיסות. עליו להיות מסונכרן ומותאם לניו מדיה ולשלוט באופן מקסימאלי במספר הולך וגדל של זירות דיגיטליות מתחדשות.

דרישות קשיחות - מצוינות בניהול וניסיון ענפי

מעבר על מגוון נרחב של משרות סמנכ"ל שיווק שנפתחו בקודקס שיווק, מלמד על מספר מאפייני סף קשיחים שנדרשים ממועמדים לתפקיד סמנכ"ל שיווק, בהם יכולות ניהול מו"מ, יכולות ניהוליות גבוהות, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא, יכולת הנעת תהליכים, ניסיון ענפי ממוקד ורלוונטי, אנגלית ברמה גבוהה מאוד ותואר MBA.

משרות סמנכ"ל שיווק בקודקס שיווק

יועצי הקריירה של קודקס שיווק מלווים את המועמדים הבכירים ואת המעסיקים המובילים במשק, להם דרוש סמנכ"ל שיווק, ליווי אישי ומותאם בתהליכי האיתור וההשמה.

כמו כן, יועצי הקריירה של קודקס מלווים באופן אישי וצמוד, את המועמדים הבכירים לאורך כל תהליך חיפוש המשרה.


מחפש/ת משרת סמנכ"ל שיווק?